Özduran Investments

ozduranÖZDURAN INVESTMENTS LTD, inşaat sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren, tasarım, danışmanlık ve proje yönetimi konularında uzmanlaşmış bir firmadır.

Güvenilir, saygın ve dinamik bir şirket olarak, Kuzey Kıbrıs’ta sosyal ve ekonomik yaşamın gelişmesine katkı koymaktayız.

Yenilik, mükemmeliyet, sürdürülebilir büyüme ve güven ilkelerine bağlı kalarak tüm paydaşlarımıza katkı sağlamayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Kaliteli tasarımları ulaşılabilir fiyatlarla sunmak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan proje teslimlerini zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu yapı malzemelerini kullanmak, uygulamak ve çevreye saygılı olmak, tüm bunları gerçekleştirirken, ÖZDURAN INVESTMENTS çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Yeni trendleri takip eden değil, onları belirleyen bakış açımızla, sürekli kendini yenileyerek, müşterilerimizle sağlam bir güven ilişkisine dayalı; kaliteli, güvenli ve orijinal konut inşaatında hep zirvede olmak.